See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbrukning och tillbehör till benskalpeller Misonix
Beskrivning: Se dokumentation
Intern identifierare: K 2023-7010
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: MTU/MTP
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: MTP