See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ytvattenprovtagning
Beskrivning: Målet med upphandlingen är att teckna avtal med en leverantör som ska utföra provtagning av ytvatten, grundvatten, sediment och biota i Gävleborgs län.
Intern identifierare: 8501-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90733400 Behandling av ytvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000