47772-2022 - ÄndringSverige-Karlstad: Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dentala förbrukningsmaterial
Referensnummer: RS/212298
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtal för att täcka Regionens behov av dentala förbrukningsmaterial.