— rådgivning och operativt stöd för strategisk kommunikation och marknadsföring,
— content-tjänster för att stärka upp innehåll på hemsida, i sociala kanaler och direktmarknadsföring mm
— rådgivning/stöd vid media-/journalistkontakter
Anbudsgivaren får lägga anbud på ett eller flera av ovan nämnda delanbud.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79340000 Reklam och marknadsföring, 79341200 Managementtjänster avseende reklam, 79342000 Marknadsföring, 79416100 Managementtjänster avseende public relations
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
EKN upphandlar, genom tre delanbud