Den strategiska kommunikationsbyrån ska används till idé- och koncept-utveckling av kommunikationsinsatser. Det kan handla om reklam- och marknadsföringsproduktioner samt utarbetande och genomförande av övergripande digitala kampanjer, kanalstrategi och målgruppsanalyser. Medieplanering och medieinköp ingår också i denna upphandling.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen