2. Förfarande
Förfarande
Titel: E-431 Färdigställande av DP 1, projekt Hagastaden
Beskrivning: Entreprenadarbeten för färdigställande av Hagastadens första detaljplan innefattande i huvudsak finplanerings- och fyllnadsarbeten.
Intern identifierare: E2025-03789
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: E-431 Färdigställande av DP 1, projekt Hagastaden