See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pumpar och förbrukning till undertryck av sår
Beskrivning: Region Halland och Hallands kommuner bjuder in att lämna anbud på samlat behov av pumpar och förbrukningsmaterial för undertrycksbehandling av sår. Verksamheten efterfrågar både köp och hyra av pump då verksamhetens behov är varierande, samt tillhörande förbrukningsmateria
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122361:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141110 Förbandsartiklar