Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vägmarkeringar
Referensnummer: KS2018/1667
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34922100 Vägmarkeringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungälvs kommun inbjuder till anbudsinlämning av ramavtal gällande underhåll av vägmarkeringar samt vägmarkeringar inom Kungälvs kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34922100 Vägmarkeringar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen