477943-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Ramavtal för transport och behandling av impregnerat trä
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för transport och behandling av impregnerat trä
BeskrivningUpphandlingen avser lastning, borttransport och omhändertagande av impregnerat trä från Återvinningscentralen Hultet, Lerums kommuns återvinningscentral.
Intern identifierareSBN24.48
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Ytterligare om kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del