2. Förfarande
Förfarande
Titel: Voluntary ex ante transparency notice - FACS
Beskrivning: Voluntary ex ante transparency notice for flow cytometer and service contract, see the procurement documents for more information.
Intern identifierare: SU-464-0042-25
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38434510 Cytometrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Voluntary ex ante transparency notice - FACS