2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bokbuss
Beskrivning: Beställaren avser att upphandla en fabriksny Bokbuss på max 3500 kg inredd enligt beskrivning i upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: 2024-44
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114000 Specialfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Lägsta pris