See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Solcellsanläggning för Edshus AB
Beskrivning: Entreprenaden ska vara färdigställd och tillgänglig för slutbesiktning senast 2024-09-13.
Intern identifierare: A95/24
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45261215 Läggning av solcellsplattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav