See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Julgåvor och jubileumsgåvor
Beskrivning: Fagersta kommun och Norra Västmanlands Kommunalteknikförbund inbjuder till anbudsgivning gällande jul- och jubileumsgåvor.
Intern identifierare: 2026,11
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Intern identifierare: 1880550-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uteslutning och kvalificering av leverantör
Intern identifierare: 1880551-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: MALL-Avtal
Intern identifierare: 1880552-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kravspecifikation julgåvor
Intern identifierare: 1880558-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kontaktuppgifter
Intern identifierare: 1880553-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Kravspecifikation Jubileumsgåvor
Intern identifierare: 1902680-5