Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service- och supportavtal avseende UPS-system på Norrtälje tingsrätt
Referensnummer: 2021/805
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudsinbjudan avseende service- och supportavtal avseende UPS-system på Norrtälje tingsrätt. Anbudsinbjudan inom det dynamiska inköpssystemet för UPS- system, dnr. 2020/0486.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Anbudsinbjudan avseende service- och support av UPS-systemet på Norrtälje tingsrätt. Anbudsinbjudan inom det dynamiska inköpssystemet för UPS- system, dnr. 2020/0486.