2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stor lastväxlare med eldriven kran
Beskrivning: Uppdraget avser leverans av en (1) styck stor lastväxlare med eldriven kran.
Intern identifierare: RHA 2026/10
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Engångskö