478427-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Byggtjänster: Plåtslageriarbeten/tjänster Borgholms kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggtjänster: Plåtslageriarbeten/tjänster Borgholms kommun
BeskrivningArbetet omfattar löpande Plåtslageriarbeten/tjänster inom hela Borgholms kommun.
Intern identifierare24/21
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelRamavtal Byggtjänster: Plåtslageriarbeten/tjänster Borgholms kommun