See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skafferivaror och fruktleveranser 2023
Beskrivning: Järfälla kommun inbjuder härmed leverantörer inom livsmedelshandeln att inkomma med anbud i denna upphandling avseende digitala inköp samt leveranser av skafferivaror och fruktleveranser
Föregående meddelande: 319458-2023
Intern identifierare: Kst 2022/371
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Syftet är att tillgodose kommunens behov av digitala inköp och leveranser av skafferivaror i konsumentförpackningar samt fruktleveranser.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 - Skafferivaror
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 - Fruktleveranser