478543-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Städning av byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvård Söderort
Referensnummer: DNR: 02.04.01/703/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90911200 Städning av byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Städning av idrottshallar i söderort samt Träffstugan som är en mötesplats för
Barn och unga med funktionsnedsättning i Sköndal