2. Förfarande
Förfarande
Titel: PRISM apparatur för isolering av langerhanska öar
Beskrivning: Supply PRISM equipment to Lund University
Intern identifierare: V 2026/2214
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: PRISM apparatur för isolering av langerhanska öar