478647-2021 - ÄndringSverige-Malmö: Programvara för undervisning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala prov
Referensnummer: GRF-2021-19252
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48190000 Programvara för undervisning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser tjänst för digitala prov