2. Förfarande
Förfarande
Titel: Turbundna resor 2023
Beskrivning: Turbundna resor för barn och vuxna i Nacka kommun.
Intern identifierare: UBN 2023-52
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60170000 Uthyrning av fordon för personbefordran med förare
Ytterligare klassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Turbundna resor 2023