478827-2021 - PlaneringSverige-Uppsala: Kafeteriaverksamhet
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling - Drift av Parkcaféet Gula villan
Referensnummer: KSN-2021-02438
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55330000 Kafeteriaverksamhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling omfattar Drift av Parkcaféet Gula villan.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55320000 Måltidsservering, 55400000 Dryckesservering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen