478832-2026 - Resultat
Sverige – Elfordon – Servicefordon
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelServicefordon
Beskrivningse underlag
Intern identifierare2026-0108
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelInformation om anbudsgivaren (1)
Intern identifierare1876557-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelÖvergripande krav (1) (1)
Intern identifierare1876558-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbudsinbjudan (1)
Intern identifierare1876559-2