Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Försäkringsupphandling Strömstads Kommun
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Försäkringsupphandling avseende kommun- samt olycksfallsförsäkring. Delbara anbud accepteras
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 5 322 500,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej