Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service, underhåll och reparation av Volvo hjullastare och bandgrävare
Referensnummer: 22/29
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar service, reparation och underhåll av Volvo hjullastare och bandgrävare, allt i enlighet med vad som anges i detta förfrågningsunderlag jämte bilagor. Uppdragen utförs på plats på Sysavs anläggningar.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen