See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandskyddsutrustning och service
Beskrivning: Upphandlingen avser Sölvesborgs kommun, Sölvesborgs Energi och Vatten AB, Sölvesborgs Energi AB och Sölvesborgs Fjärrvärme AB's behov av Brandskyddsutrustning och service.
Intern identifierare: KSKLK 2025/121
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
Ytterligare klassificering (cpv): 44480000 Diverse brandskyddsutrustning, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000