479058-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning – Kontorsservicetjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKontorsservicetjänster
BeskrivningLokalvård och vaktmästarservice
Intern identifierareSSM2023-7691
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 79500000 Kontorshjälp, 79990000 Diverse företagstjänster, 90911300 Fönsterputsning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningLokalvård och vaktmästeritjänst
Intern identifierareKontorsservicetjänster