2. Förfarande
Förfarande
Titel: Microwave Pulsed Amplifier L-Band
Beskrivning: Swedish Defence Research Agency (FOI) hereby invite Tenderers to participate in the procurement of a Microwave Pulsed Amplifier L-Band.
Intern identifierare: FOI-2024-508
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31711422 Mikrovågsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000