479202-2019 - ResultatSverige-Djursholm: Telefonsvarartjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VA-debitering med tillhörande kundtjänst
Referensnummer: TN 2018/0444
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79510000 Telefonsvarartjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av VA-debitering med tillhörande kundtjänst
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
64214200 Telefonväxeltjänster, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster, 79999200 Fakturering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen