47925-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Räddningsfordon – Hävare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHävare
BeskrivningUpphandling av tre stycken Hävare.
Intern identifierare162/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandling av hävare
Intern identifierareHävare