479305-2022 - ResultatSverige-Malmö: Reparation och underhåll av maskiner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och underhåll av maskiner
Referensnummer: 22/39
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50530000 Reparation och underhåll av maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar service, reparation och underhåll av maskiner på Sysavs samtliga anläggningar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen