Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework Agreement — Metal Insignias
Referensnummer: 20FMV1674
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18400000 Specialkläder och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
This is a framework agreement for metal insignias which includes buttons, badges and medals.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18400000 Specialkläder och tillbehör, 18451000 Knappar, 18450000 Fästen och spännen till kläder
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen