479611-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorsstädning – Städning av Gavlefastigheters kontor mm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädning av Gavlefastigheters kontor mm
BeskrivningGavlefastigheter Gävle kommun AB upphandlar städning av verksamhetens lokaler på Kungsbäcksvägen 54 Gävle
Intern identifierare14753
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareStädning av Gavlefastigheters kontor mm
Optioner
Beskrivning av alternativen1+1+1 års förlängning