479650-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Banktjänster – Banktjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBanktjänster
BeskrivningUpphandlingen avser finnansiella och banktjänster till Vaggeryds kommun, Vaggeryds Elverk, Vaggeryds Energi AB, Vaggeryd och Skillingaryds Bostads AB och SÅM/Samverkan Återvinning Miljö.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66110000 Banktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100080:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster