479673-2022 - ÄndringSverige-Visby: Undervisning och utbildning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gymnasiekurser på distans
Referensnummer: GVN 2022/88
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80000000 Undervisning och utbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal avseende nationella gymnasiekurser med distansundervisning.