See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sandupptagning
Beskrivning: Tierps kommun upphandlar sandupptagning för AB Tierpsbyggen, Tierps kommunfastigheter AB och Tierps Energi & Miljö AB.
Intern identifierare: 2025-76
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90610000 Gaturenhållning och gatsopning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000