Utomhusstäd, inklusive rondering och klottersanering, samt lokalvård
Referensnummer: SGAF 2022/24
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser utomhusstäd inklusive rondering och klottersannering av de utomhusytor och fasadytor som SGA Fastigheter AB ansvarar för, samt även lokalvård av SGA:s administrativa lokaler.