479738-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utställningsutrustning – Ramavtal Dekortillverkning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Dekortillverkning
BeskrivningRamavtal dekortillverkning
Intern identifierareTN-2026-1926
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39154000 Utställningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 39290000 Diverse inredning, 45223800 Montering och uppförande av prefabricerade strukturer, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 79952000 Evenemang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal Dekortillverkning