479746-2021 - ÄndringSverige-Umeå: Städning och renhållning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lokalvård och interna servicetjänster
Referensnummer: Af-2021/0004 4912
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90900000 Städning och renhållning
II.1.4.
Kort beskrivning
Lokalvård och interna servicetjänster för Arbetsförmedlingens kontor i hela landet. Upphandlingen består av fyra avtalsområden.