479763-2026 - Planering
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – RFI för Sekretessbedömning med AI-verktyg
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI för Sekretessbedömning med AI-verktyg
Beskrivning2026-O002204 RFI för Sekretessbedömning med AI-verktyg
Intern identifierare2026-O002204
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd