See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS Projektledare - Delprojektledare Projekt Tunnel till programmet MAXIMA
Beskrivning: Upphandling avser Delprojektledare Projekt Tunnel till programmet MAXIMA
Intern identifierare: 24/00368
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter AMA AF Konsult 10 (1)