479836-2021 - Frivillig förhandsinsynSverige-Vänersborg: Undervisning och utbildning
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förhandsinsyn - Utbildning rehabiliteringskoordinering avancerad nivå
Referensnummer: RS 2021-04718
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80000000 Undervisning och utbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av utbildning rehabiliteringskoordinering avancerad nivå.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80510000 Specialutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen