See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gräv- och maskin tjänster Älvdalens kommun
Beskrivning: Gräv- och maskintjänster Älvdalens kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45112000 Grävning och schaktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Gräv och maskintjänster Älvdalens kommun del Älvdalen
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99618:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: förlängningsoptioner
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Gräv och maskintjänster Älvdalens kommun del Idre
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99618:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Gräv och maskintjänster Älvdalens kommun del Särna
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99618:Lot:3