Huvudsaklig CPV-kod 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Objekten består av 3 stycken transformatorer som skall levereras fritt på fundament i driftfärdigt skick.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31170000 Transformatorer, 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning, 51111000 Installation av elektriska motorer, generatorer och transformatorer, 51111300 Installation av transformatorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen