480269-2024 - Resultat
Sverige – Trädgårdstjänster – Ramavtal för yttre skötsel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för yttre skötsel
BeskrivningRamavtal för yttre skötsel
Intern identifierare24/15
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000