2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till dialogmöte avseende systemlösningar gällande planering, registrering, uppföljning, nyckelfri hemtjänst samt larm till Socialförvaltningen
Beskrivning: Inbjudan till dialogmöte med leverantörer av Planerings- och tids- och uppföljningssystem, nyckelfri hemtjänst samt larm till särskilt boende och stöd och omsorg. Inför en kommande upphandling av systemstöd till Socialförvaltningen önskar vi genomföra dialogmöten med möjliga leverantörer på marknaden.
Intern identifierare: RFI24-038
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 30196000 Planeringssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem, 48000000 Programvara och informationssystem, 48219300 Programvara för administration, 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet