Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hämtning slam från enskilda avlopp
Referensnummer: SUN/2018-63
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90500000 Avfallstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser hämtning slam från enskilda avlopp
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 11 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering, 90512000 Avfallstransport
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen