480362-2024 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Mediebyråtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMediebyråtjänster
BeskrivningUpphandlingen avser mediebyråtjänster för löpande leveranser under avtalstiden.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88655:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring, 79342000 Marknadsföring, 92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster