See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyråtjänster
Beskrivning: en komplett resebyråtjänst.
Intern identifierare: RJL 2023/3616
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: GENERELL DEL
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation