See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop Greppa Näringen 2025
Beskrivning: Avrop för Greppa Näringen
Föregående meddelande: 600390-2021
Intern identifierare: 604-1633-25
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Accept avtalsvillkor
Beskrivning: Avrop Greppa Näringen
Intern identifierare: 1687148
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: MALL Greppa Näringen
Intern identifierare: 1687154
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Modulgrupp 2
Intern identifierare: 604-1633-99
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Modulgrupp 1
Intern identifierare: 604-1633-98
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Modulgrupp 3
Intern identifierare: 604-1633-100
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Modulgrupp 4
Intern identifierare: 604-1633-101
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Modulgrupp 5
Intern identifierare: 604-1633-102
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Modulgrupp 7
Intern identifierare: 604-1633-116
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Modulgrupp 8
Intern identifierare: 604-1633-120
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Modulgrupp 9
Intern identifierare: 604-1633-106
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Modulgrupp 10
Intern identifierare: 604-1633-108
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Modulgrupp 11
Intern identifierare: 604-1633-109
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Modulgrupp 13
Intern identifierare: 1687167
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Modulgrupp 14
Intern identifierare: 604-1633-110
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Modulgrupp 16
Intern identifierare: 604-1633-111
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Modulgrupp 17
Intern identifierare: 604-1633-112
Del (anbudsområde): LOT-0017
Titel: Modulgrupp 19
Intern identifierare: 1687173
Del (anbudsområde): LOT-0018
Titel: Modulgrupp 20
Intern identifierare: 1687174
Del (anbudsområde): LOT-0019
Titel: Modulgrupp 21
Intern identifierare: 604-1633-25-90
Del (anbudsområde): LOT-0020
Titel: Modulgrupp 22
Intern identifierare: 1687176
Del (anbudsområde): LOT-0021
Titel: Modulgrupp 23
Intern identifierare: 1687177
Del (anbudsområde): LOT-0022
Titel: Modulgrupp 24 15G
Intern identifierare: 1687178
Del (anbudsområde): LOT-0023
Titel: Modulgrupp 24 16G
Intern identifierare: 1702359